PDF E-fatura Birleştirme

Justitia Viewer programı ile PDF E-fatura birleştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yani PDF formatlı e-faturalarınızı Viewer ile tek PDF dosyası haline getirebilirsiniz. Dahası, Justitia Viewer ücretsiz bir e-belge görüntüleme programıdır. Programı bu yazının sonunda verilen bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. PDF e-fatura birleştirme işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

PDF E-fatura Birleştirme İşlemi Nedir

Entegrasyon ve muhasebe programlarının bir kısmı e-faturaları belge başına bir PDF dosyası olacak şekilde üretmektedir. Ayrıca Justitia Viewer programında da PDF dönüştürme işleminde benzer bir ayar bulunmaktadır. Elinizde bu şekilde oluşturulmuş birden fazla PDF formatlı e-fatura dosyası bulunması durumunda Viewer ile bu dosyaları birleştirebilirsiniz. Birleştirme işlemi neticesinde tek bir PDF dosyasında diğer belgeler birleştirilecektir.

PDF E-fatura Birleştirme Örneği

Bu işlemi örneklendirmek adına daha önce Viewer ile oluşturulmuş PDF formatlı e-faturalar birleştirilecektir.

1- Menüden Birleştir Menü Elemanını Seçin

Açılan menü elemanı HTML birleştir ve PDF birleştir gibi iki ayrı seçenek sunacaktır. PDF birleştir alt menü elemanına tıklayın.

pdf-e-fatura-birlestirme

2- Birleştirmek İstediğiniz PDF Formatlı Belgeleri Seçin

Gelen ekranda birleştirmek istediğiniz PDF formatlı e-faturaları seçin. En az iki dosya seçmeniz gerekir. Buna karşın, seçilecek maksimum dosya sayısına ilişkin bir sınır bulunamamaktadır.

pdf-e-fatura-birlestirme-sec

3- Kayıt Konumu ve Belge Adını Belirleyin

Aç komutu verildikten sonra ikinci bir pencere açılacaktır. Bu pencerede birleşen belgelerin kaydetmek istediğiniz konumu belirlemelisiniz. Ayrıca yeni PDF dosyası için de bir de isimi belirlemeniz gerekmektedir. Bu örnek için “birlesik” dosya ismini vererek işlemi sürdürelim.

pdf-e-fatura-birlestirme-kaydet

4- Birlesik PDF Dosyasına Erişin

Bir önceki ekranda Kaydet (Save) tuşuna tıklandıktan sonra PDF formatlı faturalar birleştirilerek yeni bir PDF belgesi oluşturulacaktir. İşlem birleşen dosyalara zarar vermez. Aksine birleştirme işlemi neticesinde birleşen dosyalar silinmeyecektir.

pdf-e-fatura-birlestirme-eris

E-arşiv Faturaların Justitia Viewer Programı ile nasıl PDF formatlı olarak birleştirilebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

E-irsaliyelerin Justitia Viewer Programı ile nasıl PDF formatlı olarak birleştirilebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

E-müstahsil Makbuzlarının Justitia Viewer Programı ile nasıl PDF formatlı olarak birleştirilebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

Programla ilgili genel tanıtıma ve eğitim videolarına buradan erişebilirsiniz.

Justitia Viewer programı Justitia Projesinin bir parçasıdır. Proje hakkındaki bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Justitia Viewer programının son sürümünü indirme sayfamızdan indirebilirsiniz. Hazır gitmişken diğer programlara da göz atmayı ihmal etmeyin.

pdf-e-fatura-birlestirme-programi-indir

İlgili Diğer Gönderiler