PDF Elektronik Arşiv Fatura (E-arşiv) Birleştirme

Justitia Viewer programı ile PDF Elektronik arşiv fatura (E-arşiv) birleştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yani PDF formatlı e-arşiv faturalarınızı Viewer ile tek PDF dosyası haline getirebilirsiniz. Dahası, Justitia Viewer ücretsiz bir e-belge görüntüleme programıdır. Programı bu yazının sonunda verilen bağlantı üzerinden indirebilirsiniz. PDF Elektronik arşiv fatura (E-arşiv) birleştirme işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

PDF Elektronik Arşiv Fatura (E-arşiv) Birleştirme İşlemi Nedir

Entegrasyon ve muhasebe programlarının bir kısmı e-arşiv faturaları belge başına bir PDF dosyası olacak şekilde üretmektedir. Ayrıca Justitia Viewer programında da PDF dönüştürme işleminde benzer bir ayar bulunmaktadır. Elinizde bu şekilde oluşturulmuş birden fazla PDF formatlı Elektronik arşiv fatura (E-arşiv) dosyası bulunması durumunda Viewer ile bu dosyaları birleştirebilirsiniz. Birleştirme işlemi neticesinde tek bir PDF dosyasında diğer belgeler birleştirilecektir.

PDF Elektronik Arşiv Fatura (E-arşiv) Birleştirme Örneği

Bu işlemi örneklendirmek adına daha önce Viewer ile oluşturulmuş PDF formatlı e-arşiv faturalar birleştirilecektir.

1- Menüden Birleştir Menü Elemanını Seçin

Açılan menü elemanı HTML birleştir ve PDF birleştir gibi iki ayrı seçenek sunacaktır. PDF birleştir alt menü elemanına tıklayın.

PDF Elektronik arşiv fatura (E-arşiv)

2- Birleştirmek İstediğiniz PDF Formatlı Belgeleri Seçin

Gelen ekranda birleştirmek istediğiniz PDF formatlı e-arşiv faturaları seçin. En az iki dosya seçmeniz gerekir. Buna karşın, seçilecek maksimum dosya sayısına ilişkin bir sınır bulunamamaktadır.

PDF Elektronik arşiv fatura (E-arşiv) Seç

3- Kayıt Konumu ve Belge Adını Belirleyin

Aç komutu verildikten sonra ikinci bir pencere açılacaktır. Bu pencerede birleşen belgelerin kaydetmek istediğiniz konumu belirlemelisiniz. Ayrıca yeni PDF dosyası için de bir de isimi belirlemeniz gerekmektedir. Bu örnek için “birlesik” dosya ismini vererek işlemi sürdürelim.

pdf-e-arsiv-fatura-birlestirme-kaydet

4- Birlesik PDF Dosyasına Erişin

Bir önceki ekranda Kaydet (Save) tuşuna tıklandıktan sonra PDF formatlı arşiv faturalar birleştirilerek yeni bir PDF belgesi oluşturulacaktir. İşlem birleşen dosyalara zarar vermez. Aksine birleştirme işlemi neticesinde birleşen dosyalar silinmeyecektir.

PDF Elektronik arşiv fatura (E-arşiv) erisim

E-faturaların Justitia Viewer Programı ile nasıl PDF formatlı olarak birleştirilebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

E-irsaliyelerin Justitia Viewer Programı ile nasıl PDF formatlı olarak birleştirilebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

E-müstahsil Makbuzlarının Justitia Viewer Programı ile nasıl PDF formatlı olarak birleştirilebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

Programla ilgili genel tanıtıma ve eğitim videolarına buradan erişebilirsiniz.

Justitia Viewer programı Justitia Projesinin bir parçasıdır. Proje hakkındaki bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Justitia Viewer programının son sürümünü indirme sayfamızdan indirebilirsiniz. Hazır gitmişken diğer programlara da göz atmayı ihmal etmeyin.

pdf-e-arsiv-fatura-birlestirme-programi-indir

İlgili Diğer Gönderiler