E-arşiv Fatura Görüntüleyici İndir

E-arşiv fatura görüntüleyici indir butonu ile Justitia Viewer Programını indirebilirsiniz. Bu yazının sonundaki bağlantı üzerinden programı arşivinize dahil edin. Programla ilk kez tanışıyorsanız bu sayfadaki kısa bilgilendirmeyi okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazımız E-arşiv fatura görüntüleyici indir ve kur rehberliğini içermektedir.

Neden E-arşiv fatura Görüntüleyici İndirilmeli

E-arşiv faturaların sizlere ait olmayan herhangi bir web adresine yüklenerek görüntülenmeye çalışılması tehlikelidir. Bu işlem mükelleflerin değerli mali bilgilerinin ifşası mahiyetindedir. Aksine, GİB e-fatura görüntüleyici programını mükelleflerin bilgisayarlarında çalıştırmayı tercih etmektedir. Böylece hem kaynak tasarrufu sağlamakta hem de ihtiyaç duymadığı belgelere erişmemektedir. Bu yüzden, bazı yenilikçi teknolojiler haricinde, e-arşiv faturalarınızı kendi bilgisayarınızda görüntülemeniz önemlidir. Dahası, bir e-arşiv fatura görüntüleyici indirmek bu yüzden sizlere ek bir güvenlik sağlayacaktır.

Justitia Viewer E-belge Görüntüleyici

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından mükelleflere temin edilen e-fatura görüntüleyici programa bir alternatiftir. Justitia Viewer Programı mali alanda çalışanların e-Belge görüntüleme ihtiyacını giderme adına kodlanmıştır. GİB e-fatura görüntüleyiciden çok daha hızlı ve seri çalışmaktadır. Tek yüklemede binlerce e-Belgeyi görüntülemek, farklı sekmelerde açmak, birden fazla e-Belge üzerinde aynı anda çalışmak Justitia Viewer programını diğer akranlarından ayırmaktadır. E-Belgelere sorgu atmak, sıralamak, toplu halde PDF, HTML, CSV, JPG gibi formatlara dönüştürmek, toplu halde yazdırmak programın kullanıcısına sunduğunu ek özellikler arasında yer almaktadır.

Justitia Viewer programı Justitia Projesinin bir parçasıdır. Ücretsiz bir e-belge görüntüleme programıdır. Dahası, Viewer ile e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Müstahsil Makbuzu gibi XML formatlı mali belgeler görüntülenebilmektedir. Ek olarak, Program hiçbir ticari amaç güdülmeden yazılmış olup sosyal fayda temelli bir programdır. Kullanıcısına reklam göstermediği gibi kullanıcı bilgilerini toplamamakta veya arka planda izinsiz işlemler yürütmemektedir.

Örnek vermek gerekirse E-arşiv faturanın Justitia Viewer programında görüntülenebilmesi için e-arşiv faturanın öncelikle programa yüklenmesi ve görüntülenebilir hale gelmesi gerekmektedir. E-arşiv faturaların Justita Viewer programına nasıl yüklenip görüntülenebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

e-arsiv-fatura-goruntuleyici

Programla ilgili genel tanıtıma ve eğitim videolarına buradan erişebilirsiniz.

Justitia Viewer programı Justitia Projesinin bir parçasıdır. Proje hakkındaki bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Konu hakkında eski tarihli bir yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Justitia Viewer programının son sürümünü indirme sayfamızdan indirebilirsiniz. Hazır gitmişken diğer programlara da göz atmayı ihmal etmeyin.

e-arsiv-fatura-goruntuleyici-indir

İlgili Diğer Gönderiler