E-İrsaliyenin Görüntüsünü Büyütme ve Küçültme

Justitia Viewer ile görüntülediğiniz e-irsaliyenin görüntüsünü büyütme ve küçültme işlemine tabi tutabilirsiniz. Bu şekilde e-irsaliyelerin okunabilirliğini arttırabilirsiniz. Aksine, irsaliyeyi küçülterek daha az alanda görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Dahası, Justitia Viewer programı ücretsiz bir e-belge görüntüleme programıdır. Programı bu yazının sonunda yer alan bağlantıdan indirebilirsiniz. E-irsaliyenin görüntüsünü büyütme işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

Viewer İle E-irsaliyenin Görüntüsünü Büyütme ve Küçültme

Justitia Viewer elektronik irsaliyeleri özellikle görme sağlığı yerinde olmayan kullanıcılar için büyütmeye katkı sağlar. Bu şekilde e-irsaliyeler üzerinde çalışırken gözleriniz daha az yorulacaktır. E-irsaliyelerin boyutlandırılmasında iki adet opsiyon bulunmaktadır. E-irsaliyelerin görüntüsünü büyütebilir veya küçültebilirsiniz. Büyütme ve küçültme işleminden öncelikli olarak e-irsaliye üzerinde yer alan yazıların büyüklüğü etkilenecektir. Bir e-irsaliyenin görüntüsünü boyutlandırmak için öncelikle o e-faturayı Justitia Viewer ile görüntülemelisiniz.

E-irsaliye Görüntüsü Boyutlandırma Örneği

E-irsaliyelerin boyutlandırılabilmesi için öncelikle programa yüklenmesi ve görüntülenebilir hale gelmesi gerekmektedir. E-irsaliyelerin Justita Viewer programına nasıl yüklenip görüntülenebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

e-irsaliyenin-goruntusunu-buyutme-ve-kucultme

E-irsaliye önizleme penceresinde açıkken üst menüde yer alan “Belge Görüntüsünü Büyüt (Artı İşaretli Mercek)” tuşuna tıklanarak e-irsaliyenin görüntüsü büyütülebilirken “Belge Görüntüsünü Küçült (Eksi İşaretli Mercek)” tuşuna tıklanarak belge görüntüsü küçültülebilecektir. Ayrıca işlem uygulandıktan sonra açılan yeni belgelerde boyut korunmaya devam edecektir. Aynı tuşları kullanarak belge için ideal bir boyut yakalayabilirsiniz. Böylece belge görüntüsü üzerinde hakimiyet sağlayabilirsiniz.

e-irsaliyenin-goruntusunu-buyutme-ve-kucultme-aktivasyonu

Aşağıda büyütme işlemi uygulanan bir e-irsaliyenin Justitia Viewer programında nasıl görüntülendiği örneklendirilmiştir. Belge türü bakımından boyutlandırmada sınır yoktur. Fakat, mükellef stili ile belgeler görüntülenirken farklı boyutlar ortaya çıkabilir. Bu farklılık mükelleflerin irsaliyeye yerleştirdiği stillerle alakalıdır.

e-irsaliyenin-goruntusunu-buyutme-ve-kucultme-islemi

E-faturanın Görüntüsünün Justitia Viewer Programı ile nasıl büyültülüp küçültülebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

E-arşiv Faturanın Görüntüsünün Justitia Viewer Programı ile nasıl büyültülüp küçültülebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

E-müstahsil Görüntüsünün Makbuzunun Justitia Viewer Programı ile nasıl büyültülüp küçültülebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

Programla ilgili genel tanıtıma ve eğitim videolarına buradan erişebilirsiniz.

Justitia Viewer programı Justitia Projesinin bir parçasıdır. Proje hakkındaki bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Justitia Viewer programının son sürümünü indirme sayfamızdan indirebilirsiniz. Hazır gitmişken diğer programlara da göz atmayı ihmal etmeyin.

e-irsaliyenin-goruntusunu-buyutme-ve-kucultme-programi-indir

İlgili Diğer Gönderiler