E-arşiv Fatura Görüntüleyici Program

Justitia Viewer bir e-arşiv fatura görüntüleyici program olarak xml formatlı elektronik arşiv faturaları görüntülemenize yarar. Justitia Viewer ücretsiz bir e-belge görüntüleme programıdır. Yani e-Fatura dışında kalan e-fatura, e-Müstahsil makbuzu, e-İrsaliye gibi diğer xml formatlı mali belgeleri de Justitia Viewer ile görüntüleyebilirsiniz.

Justitia Viewer E-arşiv Fatura Görüntüleyici Program Farkı

Justitia Viewer piyasadaki en hızlı e-belge görüntüleyicidir. Program aynı anda bir çok belgeyle tek pencerede çalışma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca, program görüntüleme yaparken kullanıcısına bir e-belgeyi tarayıcıda açmış olma deneyimi sunmaktadır. Justitia Viewer, Justitia Projesinin bir parçası olarak mali alanda çalışan insanların iş yükünü hafifletmek için yazılmıştır. Reklam göstermez, kullanıcı bilgilerini toplamaz veya kullanıcıdan habersiz arka plan işlemleri yürüterek kullanıcıların bilgi güvenliğini riske atmaz. Devlet memurluğunun ve Türkiye Cumhuriyetinin yasalarının gerektirdiği hassasiyetler dikkate alınarak yazılmış ve ücretsiz olarak mali alanda çalışan personelin beğenisine sunulmuştur.

Programı alet çantanıza dahil ederek işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Özellikle denetim ve muhasebe alanında rağbet görmeye başlayan bir program halini almıştır. Programı kurduktan sonra görüntülemenin ötesinde çok daha farklı kolaylıklar sağladığını keşfedeceksiniz. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından kullanıma sürülen e-fatura görüntüleyicinin ötesinde yetenekleri bünyesinde barındırmaktadır. Söz konusu programa bir alternatif olarak yazılmıştır. Dahası, her zaman ücretsiz olarak kalacak bir programdır. Halen daha geliştirilmeye devam edilmektedir. Sonuçta, belirli bir kullanıcı kitlesi olduğu sürece geliştirilmeye de devam edecektir.

E-arşiv Faturanın Viewer İle Görüntülenmesi

Arşiv Faturanın Justitia Viewer programında görüntülenebilmesi için e-arşiv faturanın öncelikle programa yüklenmesi ve görüntülenebilir hale gelmesi gerekmektedir. E-arşiv faturaların Justita Viewer programına nasıl yüklenip görüntülenebileceğini buradan öğrenebilirsiniz. Görüntüleme işlemi Viewer programın en başarılı olduğu alanlardan birini oluşturmaktadır.

e-arsiv-fatura-goruntuleyici-programi

E-faturanın Justitia Viewer Programı ile nasıl görüntülenebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

E-irsaliyenin Justitia Viewer Programı ile nasıl görüntülenebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

E-müstahsil Makbuzunun Justitia Viewer Programı ile nasıl görüntülenebileceğini buradan öğrenebilirsiniz.

Programla ilgili genel tanıtıma ve eğitim videolarına buradan erişebilirsiniz.

Justitia Viewer programı Justitia Projesinin bir parçasıdır. Proje hakkındaki bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Justitia Viewer programının son sürümünü indirme sayfamızdan indirebilirsiniz. Hazır gitmişken diğer programlara da göz atmayı ihmal etmeyin.

e-arsiv-fatura-goruntuleyici-program-indir

İlgili Diğer Gönderiler